Терапевтична група «Життєвий Баланс» ( 7й сезон). Запрошуємо до нашого теплого простору!

Ви часто перебуваєте в пошуку балансу?

Це як їхати на велосипеді, спочатку лячно і незрозуміло, а потім цікаво і захоплююче.

Наша терапевтична група – це безпечний простір, в якому ви зможете відчути і усвідомити, як саме ви впливаєте на своє життя, як обираєте, чому трапляються одні і ті ж труднощі і обмеження. Що заважає Вам знайти, той самий баланс між повсякденністю і задоволенням, любов’ю і ненавистю, порожнечею і задоволенням, безглуздям і значущістю, залежністю і близькістю. У ці буремні воєнні часи психіка знаходиться під тиском втрат і жахітть, не чекайте – приходьте за допомогою.

Ця група – місце, де ви зможете помітити себе поряд з іншими, бути почутим, прийнятим і навчитися виявляти свої сенси і цінності. У вас з’явиться можливість знайти засоби допомоги у воєнний час, набути нового досвіду побудови здорових стосунків, з урахуванням своїх особистих потреб і турбот, а так само помічати і розуміти потреби інших людей.

Якщо:

У Вас проблеми стосунків з близькими людьми, вони викликають у Вас почуття провини – є страх здатися невдахою, некомпетентним, нікчемним.
Є глибоке почуття міжособистісного відчуження, невміння піклуватися про іншу людину, незмога любити і бути коханим, в зв’язку з соціальною напругою.
Невпевненість в собі і відсутність самоповаги.
Вам складно розібратися чого ви насправді хочете.
Вам здається, що ви велику частину свого життя піклуєтеся про інших.
Стосунки вас засмучують і позбавляють сил.
Ви почуваєте себе самотнім і використаним.
Вам не чужді спалахи злості і безсилля, провини і образи, смутоку і відчаю.
У Вас присутні переживання з приводу порожнечі і безглуздя життя.

це група для ВАС!

На групі Ви, разом з професійними психологами, усвідомите свої способи побудови стосунків і взаємодії з оточенням і з собою. Навчітесь помічати свої турботи, бажання і і потреби, знаходити способи їх здорового задоволення.

Групова терапія у відмінності від індивідуальної має потужну підтримувальну і повчальну енергію, оскільки група є мудрою материнською фігурою, яка, є такою, що приймає, але в той же час навчає нас вибудовувати свої кордони і дотримуватися кордонів інших людей, віддзеркалюючи нам нашу поведінку і допомагаючи зрозуміти, як реагують на різні аспекти нашого Я інші люди.

Формати роботи : індивідуальні сесії по запитах, вправи, експерименти, лекційні вставки, міні-сесії в кругу.

 

Для студентів НАГТУ (ВОППГП) години йдуть в залікову книжку.

 

З ВАМИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ:

Ганна Лівшиць.

Акредитований супервізор, гештальт-терапевт НАГТУ, сімейний та кризовий психолог,, генетик, кандидат біологічних наук. Спеціалізація: « Робота з группами», “Робота з кризами і травмами в гештальт-підході”, “Арт-терапевтичні методи в гештальт-підході”, “Робота з співзалежністю в гештальт-підході”, “Психосоматика”, “Системна сімейна терапія в гештальт-підході”, «Робота з травмою та насиллям» viber 0990009062

Олена Арсірій.

Акредитированний супервізор та гештальт-терапевт НАГТУ, психолог екзистенційний терапевт. Спеціалізація: “Робота з кризами і травмами”, “Арт-терапевтичні методи”, “Робота з сексуальністю”, “Терапія організацій і коучинг”, «Робота з травмою та насиллям». Тел. 0504864878

 

Група працює 7й сезон, має змішаний склад учасників(чоловіки і жінки), кількість учасників 10-12 чол.

Зустрічі проходять  по вівторках 1 раз на два тижні з 18:00 до 21: 00 на Подолі, за адресою Межигорськая 24, 2 поверх оф. 3.

Старт 01.10.2024

Завершення 10.06.2025

 

Запис в групу після попередньої зустрічі з ведучими. (знайомство), писати telegram, viber 0990009062 Анна, 0504864878 Олена.

Будемо раді і до зустрічі!