Заходи

Iнтенсиви

Поле гештальту

Світлана Юркович (Провідний тренер), Олег Заєць (Тренер), Наталія Шаригіна (Асоційований тренер), Олександр Лопатін (Провідний тренер), Геннадій Мустафаєв (Тренер), Оксана Сініцина (Дійсний тренер)
16.06.2024 - 24.06.2024, Іспанія - Барселона
Спеціалізації

РОЗЛАДИ ХАРЧОВОЇ ПОВЕДІНКИ. ГЕШТАЛЬТ ПІДХІД

Тетяна Назаренко (Акредитований супервізор)
17.06.2024 - 19.06.2024, Онлайн
Інші

Супервізійна група

Вікторія Прудка (Акредитований терапевт)
18.06.2024 - 31.12.2024, Київ
Терапевтичні групи

Як зберігти себе серед божевільної реальності?

Роксана Баширова (Акредитований супервізор), Вікторія Кравець (Акредитований терапевт)
20.06.2024 - 19.09.2024, Онлайн
Терапевтичні групи

Літня терапевтична онлайн група «Сезон почуттів»

Марина Ребрик (Акредитований терапевт)
20.06.2024 - 29.08.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

«Теорія і практика гештальт-терапії» 1 ступень

Руслан Синиченко (Провідний тренер), Наталія Фок (Асоційований тренер)
21.06.2024 - 13.04.2025, Польща - Вроцлав
Терапевтичні групи

Жінка та її ролі (онлайн терапевтична група)

Дарина Власюк (Акредитований терапевт)
27.06.2024 - 26.06.2025, Онлайн
Супервізійні групи

Супервізійна група ( Online)

Валентина Голінська (Асоційований тренер)
29.06.2024 - 17.05.2025, Онлайн
Авторські курси

Сексологія та поведінкова секс-терапія

Анастасія Гарбарук (Акредитований терапевт)
02.07.2024 - 27.08.2025, Онлайн
Iнтенсиви

ДИТЯЧО-БАТЬКІВСЬКО-СІМЕЙНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ІНТЕНСИВ

Ганна Бичкова (Дійсний тренер), Ольга Кириченко (Тренер), Руслан Синиченко (Провідний тренер), Тетяна Бєлоусова (Тренер), Людмила Кумпан (Провідний тренер), Олександр Купчик (Дійсний тренер), Наталія Пішеніна (Акредитований терапевт), Татьяна Чеверда (Акредитований терапевт), Марія Макуха (Асоційований тренер), Олексій Зімовін (Акредитований терапевт), Світлана Ніколаєнко (Асоційований тренер)
02.07.2024 - 10.07.2024, Болгарія
Терапевтичні групи

Літня творча майстерня

Раїса Міщенко (Акредитований терапевт), Поліна Шапенко (Акредитований терапевт)
03.07.2024 - 21.08.2024, Онлайн
Терапевтичні групи

"Сенси: втрати та придбання"

Анна Капова-Саванова (Акредитований терапевт)
05.07.2024 - 13.09.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Програма 1-го ступеню

Олена Посна (Асоційований тренер)
12.07.2024 - 27.07.2025, Онлайн
Програми 2-го ступеню

II ступінь. НАВЧАННЯ І ПРАКТИКА ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЇ

Таїсія Тадика (Провідний тренер), Євген Шепко (Тренер), Марина Білодід (Асоційований тренер)
12.07.2024 - 17.12.2027, Онлайн
Терапевтичні групи

Простір без тривог

Катерина Ковальчук (Акредитований терапевт)
14.07.2024 - 24.11.2024, Онлайн
Спеціалізації

Арт терапевтичні методи в гештальт-підході

Алла Нісілевич (Акредитований супервізор), Алла Повереннова (Провідний тренер)
15.07.2024 - 22.10.2025, Одеса
Авторські курси

Психотерапевт + INSTAGRAMM

Ольга Гаврилова (Акредитований терапевт)
15.07.2024 - 18.11.2024, Онлайн
Iнтенсиви

ІНТЕНСИВ "БЛИЗКІСТЬ, ЗАЛЕЖНІСТЬ, ПРИВ'ЯЗАНІСТЬ"

Сергій Лобанов (Провідний тренер), Тетяна Зайчикова (Провідний тренер)
17.07.2024 - 29.07.2024, Синевир
Iнтенсиви

Онлайн-Інтенсив «Простір Стосунків» 

Світлана Григель (Провідний тренер), Вікторія Грінкевич (Провідний тренер), Олексій Виноградов (Асоційований тренер), Яна Полонська (Тренер), Роман Сидорченко (Провідний тренер), Ірина Майдан (Дійсний тренер), Людмила Підлужна (Асоційований тренер), Роман Захаров (Асоційований тренер), Валентина Малова (Тренер), Мирослава Задорожная (Асоційований тренер), Олег Паценко (Дійсний тренер)
18.07.2024 - 29.07.2024, Онлайн
Спеціалізації

Работа з травматичними переживаннями в ГТ

Елена Коссе (Провідний тренер)
26.07.2024 - 18.07.2025, Польща - Вроцлав
Інші

Супервізійна група "Агресія в роботі терапевта"

Ольга Гаврилова (Акредитований терапевт)
30.07.2024 - 25.06.2024, Онлайн
Iнтенсиви

Одеський міський інтенсив

Алла Повереннова (Провідний тренер), Володимир Юшковський (Провідний тренер), Михайло Жилін (Асоційований тренер), Катерина Тадика (Тренер), Олена Тицька (Провідний тренер), Катерина Дроздова (Дійсний тренер), Олена Посна (Асоційований тренер), Ігор Лебединець (Провідний тренер), Марія Стасюк (Дійсний тренер), Олексій Тихолаз (Асоційований тренер), Євген Шепко (Тренер), Наталья Волченюк (Тренер), Сергій Зубко (Тренер), Людмила Волошина (Асоційований тренер), Вікторія Серлік (Асоційований тренер), Роман Захаров (Асоційований тренер), Наталія Шаригіна (Асоційований тренер), Валентина Малова (Тренер)
31.07.2024 - 10.08.2024, Одеса
Iнтенсиви

Гештальт інтенсив у Львові

Алла Повереннова (Провідний тренер), Володимир Юшковський (Провідний тренер), Ігор Лебединець (Провідний тренер), Марія Стасюк (Дійсний тренер), Олена Тицька (Провідний тренер), Сергій Зубко (Тренер), Михайло Жилін (Асоційований тренер), Олег Заєць (Тренер), Олексій Тихолаз (Асоційований тренер), Ольга Радчук (Асоційований тренер), Альбіна Майкович (Акредитований супервізор), Ірина Рубежанська (Акредитований супервізор), Марина Ведюкова (Акредитований супервізор), Вікторія Веремій (Акредитований супервізор), Наталія Гупало (Акредитований супервізор), Соломия Атаманчук (Акредитований терапевт), Володимир Акімов (Акредитований терапевт), Анна Мозгова (Акредитований терапевт)
16.08.2024 - 28.08.2024, Львів
Iнтенсиви

Інтенсив «Душа і Тіло» 

Світлана Григель (Провідний тренер), Світлана Гущина (Провідний тренер), Віктор Григоряк (Дійсний тренер), Євген Шепко (Тренер), Ірина Майдан (Дійсний тренер), Людмила Підлужна (Асоційований тренер), Валентина Малова (Тренер), Любов Медведь (Асоційований тренер), Тимур Гончар (Акредитований супервізор), Анатолій Ігнатуша (Асоційований тренер), Володимир Шепель (Асоційований тренер), Наталія Шаригіна (Асоційований тренер), Алена Авербух (Акредитований супервізор)
16.08.2024 - 28.08.2024, Вижниця
Супервізійні групи

Очна супервізійна група в м.Кракові.

Аліна Гуланян (Акредитований супервізор), Світлана Морочковська (Акредитований супервізор)
21.08.2024 - 24.06.2025, Польща - Краків
Шатли

шатл «Грані ідентичності»

Галина Єлізарова (Провідний тренер), Оксана Сідун (Дійсний тренер), Олександр Осадчий (Асоційований тренер)
23.08.2024 - 28.08.2024, Онлайн
Шатли

терапевтичний шатл «Грані професійної ідентичності»

Галина Єлізарова (Провідний тренер), Оксана Сідун (Дійсний тренер), Олександр Осадчий (Асоційований тренер)
03.09.2024 - 08.09.2024, Онлайн
Пілотні проекти

“Робота з горем у гештальт - підході” - пілотний проект спеціалізації

Наталія Стоєцька (Асоційований тренер), Тамара Бунтова (Акредитований терапевт)
03.09.2024 - 24.04.2025, Онлайн
Супервізійні групи

Підтримка. Приналежність. Розвиток.

Наталія Пастухова (Акредитований терапевт), Ганна Лівшиць (Акредитований супервізор)
05.09.2024 - 26.06.2025, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Програма 1-го ступеню

Михайло Жилін (Асоційований тренер)
06.09.2024 - 14.09.2025, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Програма першого ступеня

Леся Маджара (Акредитований терапевт)
06.09.2024 - 08.06.2025, Київ
Супервізійні групи

Супервізійна група «У контакті з реальністю», вечір понеділка, 5й сезон

Регіна Бородій (Акредитований супервізор), Олена Мороз (Акредитований супервізор)
09.09.2024 - 30.06.2025, Онлайн
Спеціалізації

ТЕОРІЯ РОЗВИТКУ І ГЕШТАЛЬТ-ПІДХІД

Олена Баєва (Провідний тренер), Катерина Ліщенко (Асоційований тренер), Сергей Будько (Асоційований тренер)
09.09.2024 - 12.01.2026, Онлайн
Супервізійні групи

Клінічно орієнтована супервізійна група "Разом"

Тетяна Гурська (Акредитований супервізор), Наталія Фок (Асоційований тренер)
09.09.2024 - 09.06.2025, Онлайн
Супервізійні групи

Супервізійна група "Естетика контакту"

Альона Головатюк (Акредитований терапевт), Наталія Мельник (Акредитований супервізор)
11.09.2024 - 15.10.2025, Онлайн
Терапевтичні групи

Київ. Вечірня супервізійна група по четвергах

Оксана Сідун (Дійсний тренер)
12.09.2024 - 21.05.2026, Київ
Програми 1-го ступеню

«Основи гештальт-терапії», 1 ступінь ONLINE

Юлія Шведова (Асоційований тренер), Ольга Хайдукова (Акредитований супервізор)
13.09.2024 - 25.05.2025, Онлайн
Програми 2-го ступеню

Теорія і практика гештальт-терапії, 2-й ступінь.

Оксана Сідун (Дійсний тренер), Олександр Осадчий (Асоційований тренер)
13.09.2024 - 01.09.2027, Онлайн
Супервізійні групи

Чорне дзеркало

Григорій Кузик (Акредитований супервізор), Алла Повереннова (Провідний тренер), Катерина Дроздова (Дійсний тренер), Сюзанна Накрийко (Асоційований тренер), Роман Марценюк (Акредитований супервізор)
14.09.2024 - 24.05.2025, Онлайн
Терапевтичні групи

Терапевтична група «Право на вибір» 2 сезон

Христина Міловідова (Акредитований терапевт), Анна Кюселінг (Акредитований терапевт)
16.09.2024 - 09.06.2025, Онлайн
Супервізійні групи

Супервізійна група онлайн

Аліна Гуланян (Акредитований супервізор)
17.09.2024 - 10.06.2025, Онлайн
Супервізійні групи

Супервізійна група «У контакті з реальністю», ранок вівторка, 3й сезон

Регіна Бородій (Акредитований супервізор), Олена Мороз (Акредитований супервізор)
17.09.2024 - 08.07.2025, Онлайн
Спеціалізації

Гештальт-підхід в роботі з групами

Марія Стасюк (Дійсний тренер), Ігор Лебединець (Провідний тренер), Олександр Лопатін (Провідний тренер), Алла Повереннова (Провідний тренер), Ольга Радчук (Асоційований тренер), Володимир Юшковський (Провідний тренер)
17.09.2024 - 30.10.2025, Польща - Краків
Супервізійні групи

Супервізійна онлайн група

Аліна Гуланян (Акредитований супервізор), Світлана Онопрієнко (Асоційований тренер)
17.09.2024 - 17.06.2025, Онлайн
Супервізійні групи

Онлайн супервізійна група

Аліна Гуланян (Акредитований супервізор)
18.09.2024 - 18.06.2025, Онлайн
Супервізійні групи

Супервізійна група "Моя терапевтична практика"

Олександра Волніста (Акредитований супервізор), Наталія Колодяжна (Акредитований супервізор)
18.09.2024 - 28.05.2025, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Програма 1-го ступеню

Олена Посна (Асоційований тренер)
20.09.2024 - 08.06.2025, Одеса
Спеціалізації

Гештальт підхід в роботі з парами

Оксана Сідун (Дійсний тренер)
20.09.2024 - 23.11.2025, Київ
Програми 1-го ступеню

Програма 1 -го ступеню

Галина Єлізарова (Провідний тренер)
21.09.2024 - 09.11.2025, Онлайн
Програми 3-го ступеню

Програма "ВДОСКОНАЛЕННЯ В ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЇ"

Людмила Кумпан (Провідний тренер), Георгій Шевченко (Провідний тренер), Руслан Синиченко (Провідний тренер)
23.09.2024 - 24.05.2028, Онлайн
Терапевтичні групи

Терапевтична група (3 сезон)

Юлія Гриценко (Акредитований терапевт), Анна Кюселінг (Акредитований терапевт)
24.09.2024 - 20.05.2025, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Програма 1-го ступеню гештальт-терапії

Роман Захаров (Асоційований тренер), Ксенія Артюх (Асоційований тренер)
27.09.2024 - 29.09.2024, Одеса
Програми 1-го ступеню

Перша сходинка гештальт-терапії оффлайн

Оксана Сідун (Дійсний тренер), Тетяна Бєлоусова (Тренер)
27.09.2024 - 20.07.2025, Київ
Програми 1-го ступеню

Навчальна програма І ступеню з гештальт-терапії

Людмила Підлипна (Дійсний тренер), Олег Запухляк (Акредитований терапевт)
27.09.2024 - 19.10.2025, Онлайн
Сертифікації базових курсів

Сертифікація базового курсу 27-29.09.2024

Вікторія Грінкевич (Провідний тренер), Сергій Ситник (Провідний тренер), Олег Паценко (Дійсний тренер), Анна Поладко (Асоційований тренер)
27.09.2024 - 29.06.2024, Онлайн
Програми 2-го ступеню

Програма 2-го ступеню

Алла Повереннова (Провідний тренер), Михайло Жилін (Асоційований тренер)
27.09.2024 - 29.09.2024, Одеса
Програми 1-го ступеню

Програма 1-го ступеню, м.Бухарест (Румунія)

Олена Іщенко (Акредитований супервізор), Раїса Стоянова (Акредитований супервізор)
27.09.2024 - 18.05.2025, Румунія
Сертифікації базових курсів

Відкрита сертифікація гештальт-терапевтів

Ігор Лебединець (Провідний тренер), Марія Стасюк (Дійсний тренер)
27.09.2024 - 29.09.2024, Львів
Iнтенсиви

Міжнародний гештальт інтенсив у Кишиневi

Алла Повереннова (Провідний тренер), Володимир Юшковський (Провідний тренер), Марія Кульчицька (Асоційований тренер), Михайло Жилін (Асоційований тренер), Олена Посна (Асоційований тренер), Сергій Ситник (Провідний тренер)
01.10.2024 - 09.10.2024, Молдова - Кишинів
Супервізійні групи

Терапевтичне мислення

Ольга Белан (Акредитований супервізор)
03.10.2024 - 19.06.2025, Онлайн
Програми 1-го ступеню

1 ступінь навчання в гештальт підході

Роман Сидорченко (Провідний тренер), Анастасія Гарбарук (Акредитований терапевт)
04.10.2024 - 06.07.2025, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Основи гештальт-терапії

Людмила Кумпан (Провідний тренер), Роман Підлипний (Асоційований тренер)
04.10.2024 - 31.08.2025, Онлайн
Авторські курси

"Пара у лабіринті змін"

Вікторія Штробле (Дійсний тренер), Михайло Слуцкін (Акредитований терапевт)
05.10.2024 - 06.10.2024, Онлайн
Спеціалізації

Психосоматика. Методологія практики

Людмила Кумпан (Провідний тренер)
07.10.2024 - 29.10.2025, Онлайн
Спеціалізації

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ "ПСИХОТЕРАПІЯ РХП В ГЕШТ.ПІДХОДІ"

Тетяна Зайчикова (Провідний тренер), Наталія Мельник (Акредитований супервізор)
07.10.2024 - 12.10.2025, Київ
Сертифікації базових курсів

Відкрита сертифікація базового курсу

Олена Баєва (Провідний тренер), Людмила Волошина (Асоційований тренер), Олексій Тихолаз (Асоційований тренер)
09.10.2024 - 10.10.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Програма 1-го ступеню

Михайло Жилін (Асоційований тренер)
11.10.2024 - 12.10.2025, Одеса
Спеціалізації

ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЯ З ДІТЬМИ ОНЛАЙН 2024-2025

Тетяна Бєлоусова (Тренер), Валентина Шапран (Асоційований тренер), Микола Мирошниченко (Асоційований тренер), Ганна Бичкова (Дійсний тренер)
14.10.2024 - 03.12.2025, Онлайн
Спеціалізації

Гештальт-терапія у роботі з сім’єю

Олена Баєва (Провідний тренер)
14.10.2024 - 04.02.2026, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Навчальна програма підготовки гештальт-терапевтів

Вікторія Гроховецька (Акредитований терапевт), Катрін Джокло (Акредитований супервізор)
18.10.2024 - 20.10.2024, Одеса
Програми 1-го ступеню

Базовий курс підготовки гештальт-терапевтів

Марія Стасюк (Дійсний тренер)
18.10.2024 - 22.10.2028, Львів
Програми 1-го ступеню

Навчальна програма підготовки гештальт-терапевтів

Ігор Лебединець (Провідний тренер), Катерина Мультан (Акредитований терапевт)
18.10.2024 - 21.12.2025, Польща - Краків
Спеціалізації

ТЕОРІЯ РОЗВИТКУ І ГЕШТАЛЬТ-ПІДХІД

Олена Баєва (Провідний тренер), Сергей Будько (Асоційований тренер)
21.10.2024 - 25.06.2025, Онлайн
Програми 1-го ступеню

ПРОГРАМА 1 СТУПЕНЯ

Сергій Лобанов (Провідний тренер), Тетяна Зайчикова (Провідний тренер)
25.10.2024 - 02.11.2025, Київ
Програми 1-го ступеню

І ступінь «Основи гештальт-терапії». Київ, очно.

Володимир Шепель (Асоційований тренер), Олена Голованова (Акредитований супервізор)
25.10.2024 - 26.10.2025, Київ
Конференції

Всеукраїнська гештальт конференція

Алла Повереннова (Провідний тренер), Володимир Кулішов (Провідний тренер), Євген Гончарук (Провідний тренер), Елена Коссе (Провідний тренер)
01.11.2024 - 03.11.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

1 СТУПІНЬ ОНЛАЙН 2024

Микола Мирошниченко (Асоційований тренер), Анна Харченко (Акредитований терапевт)
01.11.2024 - 20.04.2025, Онлайн
Пілотні проекти

Діагностика Феноменологія Терапія

Ігор Лебединець (Провідний тренер), Ольга Радчук (Асоційований тренер), Ірина Майдан (Дійсний тренер), Марія Стасюк (Дійсний тренер)
11.11.2024 - 10.02.2025, Львів
Програми 2-го ступеню

ВІДКРИТА СЕРТИФІКАЦІЯ. 2 ступінь.

Людмила Кумпан (Провідний тренер), Вікторія Штробле (Дійсний тренер), Анна Харлампова (Акредитований супервізор)
11.11.2024 - 13.11.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Основи гештальт тетрапії. 1 ступінь

Людмила Юнчик (Акредитований супервізор), Тимур Гончар (Акредитований супервізор)
15.11.2024 - 05.10.2025, Київ
Програми 2-го ступеню

Програма підготовки гештальт-терапевтів, 2 рівень

Олег Паценко (Дійсний тренер), Ірина Майдан (Дійсний тренер)
22.11.2024 - 10.10.2027, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Базовий курс підготовки психотерапевтів

Григорій Кузик (Акредитований супервізор), Лілія Андреєва (Акредитований терапевт)
22.11.2024 - 22.11.2025, Польща - Краків
Програми 2-го ступеню

Програма 2 ступеню

22.11.2024 - 25.06.2028, Онлайн
Конференції

ІІІ Конференція гештальт-терапевтів у Вроцлаві

Ігор Лебединець (Провідний тренер), Марія Стасюк (Дійсний тренер), Наталія Фок (Асоційований тренер)
29.11.2024 - 01.12.2024, Польща - Вроцлав
Програми 2-го ступеню

Програма 2-го ступеню

Вікторія Грінкевич (Провідний тренер)
06.12.2024 - 23.01.2028, Київ
Програми 1-го ступеню

Базова програма підготовки гештальт-терапевтів

Володимир Гаріпов (Акредитований терапевт), Оксана Сідун (Дійсний тренер)
13.12.2024 - 14.11.2025, Онлайн
Iнтенсиви

X ЗИМОВИЙ ГЕШТАЛЬТ-ІНТЕНСИВ "РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ"

Сергій Лобанов (Провідний тренер), Тетяна Зайчикова (Провідний тренер)
08.01.2025 - 18.01.2025, Київ
Конференції

IX УКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ЗАЛЕЖНОЇ ПОВЕДІНКИ

Сергій Лобанов (Провідний тренер), Тетяна Зайчикова (Провідний тренер)
25.02.2025 - 26.02.2025, Київ
Спеціалізації

ТЕОРІЯ РОЗВИТКУ І ГЕШТАЛЬТ-ПІДХІД

Олена Баєва (Провідний тренер), Катерина Ліщенко (Асоційований тренер), Сергей Будько (Асоційований тренер)
17.03.2025 - 15.06.2026, Онлайн
Спеціалізації

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ "ГЕШТ.-ТЕРАПІЯ ЗАЛЕЖНОЇ ПОВЕДІНКИ"

Сергій Лобанов (Провідний тренер), Тетяна Зайчикова (Провідний тренер)
17.03.2025 - 25.03.2026, Київ
Програми 1-го ступеню

Программа першого ступеню

Світлана Соловей (Акредитований супервізор), Вікторія Кравець (Акредитований терапевт)
28.03.2025 - 27.02.2026, Онлайн
Програми 3-го ступеню

3 ступінь «Вдосконалення в гештальт-терапії»

Сергій Лобанов (Провідний тренер), Олена Баєва (Провідний тренер), Вікторія Грінкевич (Провідний тренер)
28.03.2025 - 17.06.2029, Онлайн
Програми 3-го ступеню

ІІІ ступінь наживо у Львові

Алла Повереннова (Провідний тренер), Євген Гончарук (Провідний тренер), Володимир Юшковський (Провідний тренер), Марія Стасюк (Дійсний тренер)
15.09.2025 - 18.09.2025, Львів