Заходи

Спеціалізації

ТЕОРІЯ РОЗВИТКУ І ГЕШТАЛЬТ-ПІДХІД

Олена Баєва (Провідний тренер)
26.02.2024 - 28.02.2024, Онлайн
Терапевтичні групи

Далекі близькі

Валентина Малова (Тренер), Елена Черных (Акредитований супервізор)
26.02.2024 - 21.02.2025, Онлайн
Терапевтичні групи

Терапевтична група

Анжела Заєць (Акредитований терапевт)
28.02.2024 - 26.02.2025, Київ
Програми 1-го ступеню

Теорія і практика гештальт терапії. Перший ступінь

Оксана Сідун (Дійсний тренер), Олександр Осадчий (Асоційований тренер)
01.03.2024 - 29.11.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

1 ступінь навчання в гештальт підході

Анастасія Гарбарук (Акредитований терапевт), Роман Сидорченко (Провідний тренер)
01.03.2024 - 20.10.2024, Онлайн
Авторські курси

Особливості роботи із високотривожними клієнтами

Леся Лейн (Акредитований супервізор)
01.03.2024 - 03.03.2024, Онлайн
Програми 2-го ступеню

II ступінь. ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ГЕШТАЛЬТ ТЕРАПІЇ

Таїсія Тадика (Провідний тренер), Олексій Тихолаз (Асоційований тренер), Марина Білодід (Асоційований тренер)
01.03.2024 - 11.06.2027, Онлайн
Супервізійні групи

ОНЛАЙН СУПЕРВІЗІЙНА ГРУПА

Елена Граждан (Акредитований супервізор)
02.03.2024 - 21.12.2024, Онлайн
Терапевтичні групи

Від застосунків - до стосунків

Поліна Шапенко (Акредитований терапевт)
04.03.2024 - 22.04.2024, Київ
Терапевтичні групи

Онлайн терапевтична група "Право на вибір"

Христина Міловідова (Акредитований терапевт), Анна Кюселінг (Акредитований терапевт)
04.03.2024 - 24.06.2024, Онлайн
Інші

Супервізійна група

Анастасія Гарбарук (Акредитований терапевт)
06.03.2024 - 18.12.2024, Онлайн
Терапевтичні групи

Терапевтична група. Час подбати про СЕБЕ

Оксана Вознюк (Акредитований терапевт)
07.03.2024 - 19.12.2024, Польща - Варшава
Інші

Тематичний супервізійний проєкт PSYCHOtherapists

Святославна Помазан (Акредитований терапевт), Анна Глушко (Акредитований терапевт)
07.03.2024 - 20.06.2024, Онлайн
Супервізійні групи

Терапевтичне мислення

Ольга Белан (Акредитований супервізор)
07.03.2024 - 29.05.2025, Онлайн
Програми 2-го ступеню

ІІ ступінь. Теорія і практика гештальт терапії

Оксана Сідун (Дійсний тренер), Олександр Осадчий (Асоційований тренер)
08.03.2024 - 05.03.2027, Онлайн
Iнтенсиви

Міжнародний гештальт інтенсив у Польщі

Алла Повереннова (Провідний тренер), Ігор Лебединець (Провідний тренер), Марія Стасюк (Дійсний тренер), Володимир Юшковський (Дійсний тренер)
10.03.2024 - 18.03.2024,
Спеціалізації

“Психологічна діагностика в гештальт-підході”

Альона Матчина (Акредитований супервізор), Марія Варчук (Акредитований супервізор)
11.03.2024 - 12.05.2025, Онлайн
Спеціалізації

Спеціалізація «Групова психотерапія»

Вікторія Грінкевич (Провідний тренер), Олексій Виноградов (Асоційований тренер)
12.03.2024 - 20.03.2025, Київ
Терапевтичні групи

"100 годин разом" 5-й сезон (динамічна)

Регіна Бородій (Акредитований супервізор), Олена Мороз (Акредитований терапевт)
14.03.2024 - 26.12.2024, Онлайн
Терапевтичні групи

«я і не моя ЗАЛЕЖНІСТЬ»

Оксана Істоміна-Гербер (Акредитований терапевт)
14.03.2024 - 13.03.2025, Онлайн
Програми 2-го ступеню

2-й ступінь. Теорія і практика гештальт-терапії

Ольга Кадишева (Провідний тренер), Олександр Купчик (Дійсний тренер)
15.03.2024 - 17.03.2024, Онлайн
Програми 2-го ступеню

ІІ СТУПІНЬ. ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ГЕШТАЛЬТ ТЕРАПІЇ.

Євген Гончарук (Провідний тренер), Олена Тицька (Дійсний тренер)
15.03.2024 - 17.03.2024, Київ
Програми 1-го ступеню

Основи гештальт терапії. 1 сходинка

Людмила Юнчик (Акредитований супервізор), Тимур Гончар (Акредитований терапевт)
15.03.2024 - 21.02.2025, Київ
Програми 1-го ступеню

Основи ґештальт-терапії. Перший ступінь

Андрій Новосьолов (Акредитований супервізор), Володимир Степаненко (Асоційований тренер)
15.03.2024 - 10.11.2024, Київ
Авторські курси

Жіноча агресія

Олена Баєва (Провідний тренер), Катерина Дроздова (Дійсний тренер)
18.03.2024 - 20.03.2024,
Спеціалізації

ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЯ З ДІТЬМИ ОНЛАЙН 2024-2025

Тетяна Бєлоусова (Тренер), Валентина Шапран (Асоційований тренер), Микола Мирошниченко (Асоційований тренер), Ганна Бичкова (Дійсний тренер)
18.03.2024 - 28.05.2025, Онлайн
Спеціалізації

РОБОТА З СІМ’ЄЮ В УМОВАХ КРИЗИ. ГЕШТАЛЬТ ПІДХІД

Наталія Міхліна (Дійсний тренер), Павло Міхлін (Тренер)
18.03.2024 - 19.03.2025, Онлайн
Спеціалізації

Сексологія в гештальт підході

Ірина Майдан (Дійсний тренер)
19.03.2024 - 13.05.2025, Онлайн
Терапевтичні групи

"Ковток Життя" терапевтична група, онлайн

Світлана Гаврилюк (Акредитований терапевт)
19.03.2024 - 23.07.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Теорія і практика гештальт-терапії. Київ. Очно.

Ганна Лівшиць (Акредитований терапевт), Олена Арсірій (Акредитований терапевт)
22.03.2024 - 03.11.2024, Київ
Терапевтичні групи

Психологічна група" Про Все", очно Бровари

Світлана Гаврилюк (Акредитований терапевт)
22.03.2024 - 26.07.2024, Бровари
Сертифікації базових курсів

Сертифікація базового курсу

Світлана Григель (Провідний тренер), Вікторія Грінкевич (Провідний тренер), Аліна Фірсель (Дійсний тренер), Яна Полонська (Тренер)
22.03.2024 - 23.03.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Програма підготовки гештальт-терапевтів. 1 ступінь

Ігор Лебединець (Провідний тренер), Вікторія Веремій (Акредитований терапевт)
22.03.2024 - 25.05.2025, Львів
Програми 1-го ступеню

«Теорія та практика гештальт-терапії» 1 ступінь

22.03.2024 - 01.12.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

1 СТУПІНЬ ОНЛАЙН 2024

Микола Мирошниченко (Асоційований тренер), Анна Харченко (Акредитований терапевт)
22.03.2024 - 03.11.2024, Онлайн
Супервізійні групи

Супервізійна група по суботах (онлайн)

Регіна Бородій (Акредитований супервізор), Регіна Ямельська (Акредитований супервізор)
23.03.2024 - 21.12.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

1 ступень. Теорія і практика гештальт-терапії.

Світлана Ніколаєнко (Асоційований тренер), Наталія Чернявська (Акредитований терапевт)
29.03.2024 - 01.12.2024, Харків
Шатли

Супервізійний шатл "Сучасний погляд"

Олена Баєва (Провідний тренер), Катерина Дроздова (Дійсний тренер), Оксана Сідун (Дійсний тренер), Світлана Гущина (Провідний тренер)
01.04.2024 - 06.04.2024, Онлайн
Терапевтичні групи

“Я відчуваю своє тіло"

Дарина Власюк (Акредитований терапевт)
01.04.2024 - 31.03.2025, Київ
Програми 2-го ступеню

Добір 2 ст.  Теорія та практика гештальттерапії 

Наталія Шаригіна (Асоційований тренер), Олександр Лопатін (Дійсний тренер)
05.04.2024 - 01.02.2027, Онлайн
Терапевтичні групи

Терапевтична група "ЧАС ДЛЯ СЕБЕ"

Олександра Крімкова (Акредитований терапевт)
11.04.2024 - 10.04.2025, Онлайн
Терапевтичні групи

Терапевтична група «Збудження до життя»

Камилла Качинская (Акредитований терапевт), Дарина Власюк (Акредитований терапевт)
12.04.2024 - 11.04.2025, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Навчальна програма підготовки гештальт-терапевтіа

Вікторія Веремій (Акредитований терапевт), Марина Ведюкова (Акредитований терапевт)
12.04.2024 - 16.05.2025, Луцьк
Програми 1-го ступеню

Програма підготовки гештальт-терапевтів.

Альона Шараєва (Асоційований тренер), Роман Сидорченко (Провідний тренер)
12.04.2024 - 16.03.2025, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Теорія та практика гештальт-терапії

Ада Разумна (Асоційований тренер), Ольга Катола (Акредитований терапевт)
12.04.2024 - 14.03.2025, Онлайн
Інші

РОЗВИТОК ПРАКТИКИ

Олександра Крімкова (Акредитований терапевт)
16.04.2024 - 11.03.2025, Онлайн
Спеціалізації

РОЗЛАДИ ХАРЧОВОЇ ПОВЕДІНКИ. ГЕШТАЛЬТ ПІДХІД

Тетяна Назаренко (Акредитований супервізор)
19.04.2024 - 21.04.2024, Онлайн
Програми 2-го ступеню

Теорія і практика гештальт-терапії

Сергій Лобанов (Провідний тренер), Валентина Шапран (Асоційований тренер), Володимир Шепель (Асоційований тренер)
19.04.2024 - 25.04.2027, Київ
Семінари

Як працювати працювати з емоційною залежністю

Катрін Джокло (Акредитований супервізор), Вікторія Гроховецька (Акредитований терапевт)
26.04.2024 - 28.04.2024, Одеса
Конференції

Міжнародна практична гештальт-конференція «Сім’я та сучасні виклики суспільства»

Володимир Юшковський (Дійсний тренер), Оксана Сідун (Дійсний тренер), Олена Шулік (Тренер), Олександр Осадчий (Асоційований тренер)
27.04.2024 - 28.04.2024, Онлайн Румунія
Iнтенсиви

18 Київський гештальт-інтенсив в Карпатах

Георгій Шевченко (Провідний тренер), Ольга Кобзарь (Асоційований тренер), Олег Заєць (Тренер), Анна Бобкова (Асоційований тренер), Олексій Петров (Акредитований терапевт), Юлія Стаднік (Акредитований супервізор), Ирина Толочко (Тренер), Наталія Муштай (Акредитований супервізор), Олексій Тихолаз (Асоційований тренер), Марина Білодід (Асоційований тренер), Володимир Степаненко (Асоційований тренер)
29.04.2024 - 09.05.2024, Ужгород
Шатли

Шаттл "Геометрія стосунків"

Людмила Кумпан (Провідний тренер), Оксана Сідун (Дійсний тренер), Руслан Синиченко (Дійсний тренер), Тетяна Бєлоусова (Тренер)
14.05.2024 - 19.05.2024, Онлайн
Конференції

"Гештальт - мистецтво стосунків"

Марія Стасюк (Дійсний тренер), Альбіна Майкович (Акредитований супервізор), Ольга Радчук (Асоційований тренер)
17.05.2024 - 19.05.2024, Львів
Спеціалізації

«Робота зі співзалежністю в гештальт-підході»

Володимир Іванов (Асоційований тренер), Яна Полонська (Тренер)
24.05.2024 - 09.11.2025, Онлайн
Шатли

Шатл для терапевтів «Гами гештальт терапії»

Володимир Юшковський (Дійсний тренер), Оксана Сідун (Дійсний тренер), Олександр Осадчий (Асоційований тренер), Олена Шулік (Тренер)
30.05.2024 - 04.06.2024, Онлайн
Шатли

Шаттл "Гештальт і творчість"

Людмила Кумпан (Провідний тренер), Руслан Синиченко (Дійсний тренер), Тетяна Бєлоусова (Тренер), Аліна Фірсель (Дійсний тренер), Людмила Підлипна (Тренер)
01.06.2024 - 06.06.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Програма 1-го ступеню

Олена Посна (Асоційований тренер)
07.06.2024 - 27.04.2025, Онлайн
Семінари

Ян Рубал : Психотерапія у воєнний час

Григорій Кузик (Акредитований супервізор)
14.06.2024 - 15.06.2024, Онлайн
Iнтенсиви

Поле гештальту

Світлана Юркович (Провідний тренер), Олег Заєць (Тренер), Наталія Шаригіна (Асоційований тренер), Олександр Лопатін (Дійсний тренер), Геннадій Мустафаєв (Тренер), Оксана Сініцина (Тренер)
16.06.2024 - 24.06.2024, Іспанія - Барселона
Спеціалізації

РОЗЛАДИ ХАРЧОВОЇ ПОВЕДІНКИ. ГЕШТАЛЬТ ПІДХІД

Тетяна Назаренко (Акредитований супервізор)
17.06.2024 - 19.06.2024, Онлайн
Iнтенсиви

ДИТЯЧО-БАТЬКІВСЬКО-СІМЕЙНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ІНТЕНСИВ

Ганна Бичкова (Дійсний тренер), Ольга Кириченко (Тренер), Руслан Синиченко (Дійсний тренер), Тетяна Бєлоусова (Тренер), Людмила Кумпан (Провідний тренер), Олександр Купчик (Дійсний тренер), Наталія Пішеніна (Акредитований терапевт), Татьяна Чеверда (Акредитований терапевт), Марія Макуха (Асоційований тренер), Олексій Зімовін (Акредитований терапевт), Світлана Ніколаєнко (Асоційований тренер)
02.07.2024 - 10.07.2024, Болгарія
Спеціалізації

Гештальт-підхід в роботі з групами

Марія Стасюк (Дійсний тренер), Ігор Лебединець (Провідний тренер), Олександр Лопатін (Дійсний тренер), Алла Повереннова (Провідний тренер), Ольга Радчук (Асоційований тренер), Володимир Юшковський (Дійсний тренер)
02.07.2024 - 23.07.2025, Польща - Краків
Iнтенсиви

ІНТЕНСИВ "БЛИЗКІСТЬ, ЗАЛЕЖНІСТЬ, ПРИВ'ЯЗАНІСТЬ"

Сергій Лобанов (Провідний тренер), Тетяна Зайчикова (Провідний тренер)
17.07.2024 - 29.07.2024, Синевир
Iнтенсиви

Онлайн-Інтенсив «Простір Стосунків» 

Світлана Григель (Провідний тренер), Вікторія Грінкевич (Провідний тренер), Олексій Виноградов (Асоційований тренер), Яна Полонська (Тренер), Роман Сидорченко (Провідний тренер), Ірина Майдан (Дійсний тренер), Людмила Підлужна (Асоційований тренер), Роман Захаров (Асоційований тренер), Валентина Малова (Тренер), Мирослава Задорожная (Асоційований тренер), Олег Паценко (Дійсний тренер)
18.07.2024 - 29.07.2024, Онлайн
Iнтенсиви

Одеський міський інтенсив

Алла Повереннова (Провідний тренер), Володимир Юшковський (Дійсний тренер), Михайло Жилін (Асоційований тренер), Катерина Тадика (Тренер), Олена Тицька (Дійсний тренер), Катерина Дроздова (Дійсний тренер), Олена Посна (Асоційований тренер), Ігор Лебединець (Провідний тренер), Марія Стасюк (Дійсний тренер), Олексій Тихолаз (Асоційований тренер), Євген Шепко (Тренер), Наталья Волченюк (Тренер), Сергій Зубко (Тренер), Людмила Волошина (Асоційований тренер), Вікторія Серлік (Асоційований тренер), Роман Захаров (Асоційований тренер), Наталія Шаригіна (Асоційований тренер), Валентина Малова (Тренер)
31.07.2024 - 10.08.2024, Одеса
Iнтенсиви

Гештальт інтенсив у Львові

Алла Повереннова (Провідний тренер), Володимир Юшковський (Дійсний тренер), Ігор Лебединець (Провідний тренер), Марія Стасюк (Дійсний тренер), Олена Тицька (Дійсний тренер), Сергій Зубко (Тренер), Михайло Жилін (Асоційований тренер), Олег Заєць (Тренер), Олексій Тихолаз (Асоційований тренер), Ольга Радчук (Асоційований тренер), Альбіна Майкович (Акредитований супервізор), Ірина Рубежанська (Акредитований супервізор), Марина Ведюкова (Акредитований терапевт), Вікторія Веремій (Акредитований терапевт), Наталия Гупало (Акредитований терапевт), Соломия Атаманчук (Акредитований терапевт), Володимир Акімов (Акредитований терапевт), Анна Мозгова (Акредитований терапевт), Олег Паценко (Дійсний тренер)
16.08.2024 - 28.08.2024, Львів
Iнтенсиви

Інтенсив «Душа і Тіло» 

Світлана Григель (Провідний тренер), Світлана Гущина (Провідний тренер), Віктор Григоряк (Дійсний тренер), Євген Шепко (Тренер), Ірина Майдан (Дійсний тренер), Людмила Підлужна (Асоційований тренер), Валентина Малова (Тренер), Любов Медведь (Асоційований тренер), Тимур Гончар (Акредитований терапевт), Анатолій Ігнатуша (Асоційований тренер), Володимир Шепель (Асоційований тренер), Наталія Шаригіна (Асоційований тренер), Алена Авербух (Акредитований супервізор)
16.08.2024 - 28.08.2024, Вижниця
Шатли

шатл «Грані ідентичності»

Галина Єлізарова (Провідний тренер), Оксана Сідун (Дійсний тренер), Олександр Осадчий (Асоційований тренер)
23.08.2024 - 28.08.2024, Онлайн
Шатли

терапевтичний шатл «Грані професійної ідентичності»

Галина Єлізарова (Провідний тренер), Оксана Сідун (Дійсний тренер), Олександр Осадчий (Асоційований тренер)
03.09.2024 - 08.09.2024, Онлайн
Програми 1-го ступеню

Програма 1-го ступеню

Олена Посна (Асоційований тренер)
20.09.2024 - 08.06.2025, Одеса
Iнтенсиви

Міжнародний гештальт інтенсив у Кишиневi

Алла Повереннова (Провідний тренер), Володимир Юшковський (Дійсний тренер), Марія Кульчицька (Асоційований тренер), Михайло Жилін (Асоційований тренер), Олена Посна (Асоційований тренер)
01.10.2024 - 09.10.2024, Молдова - Кишинів
Програми 1-го ступеню

Програма першого ступеню

Тетяна Зайчикова (Провідний тренер), Леся Маджара (Акредитований терапевт)
04.10.2024 - 31.08.2025, Київ
Спеціалізації

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ "ПСИХОТЕРАПІЯ РХП В ГЕШТ.ПІДХОДІ"

Тетяна Зайчикова (Провідний тренер), Наталія Мельник (Акредитований супервізор)
07.10.2024 - 12.10.2025, Київ
Програми 1-го ступеню

ПРОГРАМА 1 СТУПЕНЯ

Сергій Лобанов (Провідний тренер), Тетяна Зайчикова (Провідний тренер)
25.10.2024 - 02.11.2025, Київ
Конференції

Всеукраїнська гештальт конференція

Алла Повереннова (Провідний тренер), Володимир Кулішов (Провідний тренер), Євген Гончарук (Провідний тренер), Елена Коссе (Провідний тренер)
01.11.2024 - 03.11.2024, Онлайн
Пілотні проекти

Діагностика Феноменологія Терапія

Ігор Лебединець (Провідний тренер), Ольга Радчук (Асоційований тренер), Ірина Майдан (Дійсний тренер), Марія Стасюк (Дійсний тренер)
11.11.2024 - 10.02.2025, Львів
Програми 2-го ступеню

Програма підготовки гештальт-терапевтів, 2 рівень

Олег Паценко (Дійсний тренер), Ірина Майдан (Дійсний тренер)
22.11.2024 - 10.10.2027, Онлайн
Iнтенсиви

X ЗИМОВИЙ ГЕШТАЛЬТ-ІНТЕНСИВ "РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ"

Сергій Лобанов (Провідний тренер), Тетяна Зайчикова (Провідний тренер)
08.01.2025 - 18.01.2025, Київ
Спеціалізації

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ "ГЕШТ.-ТЕРАПІЯ ЗАЛЕЖНОЇ ПОВЕДІНКИ"

Сергій Лобанов (Провідний тренер), Тетяна Зайчикова (Провідний тренер)
17.03.2025 - 25.03.2026, Київ