З лютого 2022 року багато українців знаходяться в злитті через спільний біль та шок, травму свідка, через чисельні жахи війни, що триває.
Це злиття само по собі може бути навіть цілющим. Воно об’єднує й надає полегшення, дозволяючи відчути підтримку через спільні переживання, допомагаючи пройти кризовий період не наодинці.
Але багато хто знаходиться в такому стані вже понад рік. Й тоді неминуче таке колективне злиття починає посилювати злиття індивідуальне в сім’ї, у відносинах, в колективі.
За комфортним шаром спільного починає губитися індивідуальне, запускається класичний трикутних співзалежних стосунків, де хтось рятує, хтось проявляє агресію, а хтось страждає через неможливість задовольнити свої власні потреби в груповому потоці.
У 2021 році ми вже проводили практичний майстер-клас, на якому допомогли учасникам помітити патерни злиття у своїй поведінці через виявлення присутніх собі ролей у трикутнику співзалежності.
Майстер-клас отримав багато добрих відгуків, і саме зараз ми готові провести його знову, т.я. бачимо, наскільки він може бути корисним оточуючим.
Усі ті, хто бажає доторкнутися до своїх особистих кордонів, звернутись до своєї індивідуальності та унікальності, розглянути свою поведінку під новим кутом зору, ми запрошуємо взяти участь.
Майстер-клас буде проводитися в онлайн форматі. Кількість учасників – до 20 осіб.
Дата і час: 18 березня 2023, з 13:00 до 17:30. Вартість $45 за курсом монобанку на день оплати.
Участь можлива лише для громадян України, що знаходяться як в України, так і за кордоном. Запис і деталі в особистих повідомленнях, за номерами організаторів (Кріс +380673167576, Лілія +380955801558) або через Гугл-форму
Участь гарантована лише за умови попередньої передплати.